Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Dobry fryzjer używa dobrych narzędzi – nożyczki Ventaglio

Ventaglio to unikatowe nożyczki, których specjalna budowa i szlif pozwala na wykonanie cięć pionowych-wertykalnych. Umożliwia to fryzjerowi uzyskanie efektu lekkości we fryzurze. Nożyczki nowego typu zostały okrzyknięte mianem rewolucji we fryzjerstwie. Mają zupełnie inny kształt i w odmienny sposób się ich używa.


Ventaglio pomoże zmniejszyć objętość włosów, bez ich unoszenia, a jedynie wykorzystując ich naturalne ułożenie. Od nasady po końce, bez użycia degażówek – dzięki temu kosmyki nie puszą się. Jest to metoda, którą każdy dobry fryzjer rekomenduje kobietom chcącym wycieniować długie włosy, bez konieczności skracania ich.

Jak wygląda cięcie z użyciem Ventaglio?

Cięcie można wykonać zarówno na mokrych, jak i na suchych pasmach, niezależnie od ich długości. Nożyczki te dają więcej możliwości fryzjerowi w porównaniu z tradycyjnymi narzędziami. Przede wszystkim pozwalają wykonać cięcie na kącie „zero”. Nożyczkami Ventaglio można wykonać zabieg mechaniczny polegający na usunięciu zniszczonej łuski włosa bez potrzeby ich skracania. Po tej czynności włosy stają się gładsze i pięknie lśnią.


Dzięki tej metodzie kosmyki można w łatwy sposób ujarzmić, modelować, sprawić by były bardziej zrównoważone.

 

 cięcie nożyczkami Ventaglio

Odkryjcie sekret najlepszych światowych stylistów. Salon fryzjerski Corte Del Sole daje Wam niepowtarzalną szansę uzyskania perfekcyjnego cięcia, z miękką i naturalnie prezentującą się fryzurą.

Beata Potoczna

Dobry fryzjer używa dobrych narzędzi – nożyczki Ventaglio

odwiedź nasz profil