Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Poznajcie lepiej nasz salon fryzjerski w Warszawie

Corte Del Sole to modne upięcia, strzyżenie i metamorfozy. Wydobędziemy to, co najpiękniejsze.


Prawdziwe fryzjerstwo to znacznie więcej niż umiejętności koloryzowania, cięcia czy wykonywania trwałej. Odpowiednio dobrane linie i kolory stanowią podstawę doskonałej fryzury. Dobry fryzjer potrafi wydobyć z kobiety to, co w niej najpiękniejsze. Idealnie dobrana fryzura podkreśli atuty urody oraz ładne rysy twarzy, a ukryje ewentualne mankamenty.

Biorąc udział w szkoleniach branżowych, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Dzięki temu Klienci naszego salonu fryzjerskiego mają pewność, że wyjdą od nas zadowoleni. Mamy dogłębną wiedzę na temat najmodniejszych trendów fryzjerskich, co przekłada się na tworzenie pięknych, twarzowych i perfekcyjnych upięć ślubnych, jak też fryzur dziennych. Wykonujemy także makijaże ślubne oraz metamorfozy. To wszystko sprawia, że Corte Del Sole to polecany fryzjer na Ursynowie dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Do kogo adresujemy nasze usługi?


Spełniamy marzenia o pięknie! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego salonu fryzjerskiego na Ursynowie. Odpowiadamy na potrzeby osób, które rozglądają się za fryzjerem w Kabatach i w okolicach. Do naszego ursynowskiego salonu zapraszamy bowiem także Klientów z tej dzielnicy, jak również z pozostałych części Warszawy.

 

Salon fryzjerski Corte del Sole 

odwiedź nasz profil