Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Metamorfozy w salonie fryzjerskim Corte Del Sole – Kabaty, Ursynów i okolice

Każda kobieta jest piękna, trzeba tylko umieć to piękno wydobyć.


Magia, czar i bogactwo smaku są w każdej kobiecie. Pragniemy być piękne, kochane, doceniane i osiągać sukcesy oraz wzbudzać podziw w oczach innych. Wie o tym każdy ceniony i polecany fryzjer. Takiego spotkasz w salonie Corte Del Sole.


Dla kogo metamorfoza?


W XXI wieku wizerunek kobiet uległ zmianie. Obecne kobiety są otwarte na świat, poświęcają się pracy, robią kariery zawodowe, pełniąc jednocześnie role żon i matek. Często brakuje im czasu wyłącznie dla siebie. Spoglądając w lustro, obiecują sobie, że jutro, za tydzień, za miesiąc pójdą do kosmetyczki, fryzjera, masażysty. W wyniku nadmiaru obowiązków i braku czasu odkładają te wizyty, a przecież wiadomym jest, iż każda z nas chciałaby poczuć się piękna i zniewalać urodą.


Oferta naszego salonu fryzjerskiego skierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą odmienić swój wygląd, odkryć w sobie piękno i poczuć się atrakcyjne i po prostu wyjątkowe.


Szybkie tempo życia i stresogenny rozkład dnia nie wpływają korzystnie na nasz wygląd. Dlatego warto zwolnić na chwilę i pomyśleć o sobie. My zajmiemy się resztą. Zadba o to między innymi najlepszy fryzjer w Warszawie-Ursynowie, Beata Potoczna.


Modne upięcia, strzyżenie i metamorfozy – wydobędziemy to, co najpiękniejsze


W cudownym salonie fryzjerskim Corte del Sole zabierzemy Was do świata Kopciuszka, abyście mogły go opuścić już jako Królewny, bo przecież każda kobieta chciałaby to przeżyć. Prawda?


Gwarantujemy:
• miłą, relaksującą atmosferę;
• profesjonalną usługę fryzjerską wraz z koloryzacją, cięciem i uczesaniem, poprzedzoną fachową poradą mistrzyni nożyczek Beaty Potocznej;
• nieskazitelny makijaż dobrany odpowiednio do cery, stylu oraz wieku każdej z Was, wykonany przez doświadczoną profesjonalistkę


Na koniec metamorfozy zabieramy Was do świata fashion. Tu poczujecie się jak zawodowe modelki, pozując do sesji zdjęciowej wykonanej przez wprawne oko zawodowej fotografki.


Wyjdziecie odmienione, uśmiechnięte i już zawsze będziecie chciały tak wyglądać!
Zapraszamy!

022 816 80 20

530 141 141

 

metamorfozy w salonie Corte del Sole

 

metamorfoza-z-corte-del-sole01
metamorfoza-z-corte-del-sole02
metamorfoza-z-corte-del-sole03
metamorfoza-z-corte-del-sole04
metamorfoza-z-corte-del-sole05
metamorfoza-z-corte-del-sole06

odwiedź nasz profil