Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Przegląd modnych fryzur dla chłopca

Wszyscy wiemy, jak ważne są regularne wizyty w salonie fryzjerskim. Dzięki nim kondycja włosów jest dobra, a dodatkowo można zmienić swój wygląd. Wiele kobiet chętnie odwiedza fryzjera, ponieważ czas spędzony na fotelu kojarzy się im z relaksem. Nieco inaczej jest w przypadku dzieci. Najmłodsi jednak także powinni regularnie odwiedzać dobrego fryzjera, który obetnie im włosy w przyjaznych warunkach. Częste wizyty w salonie fryzjerskim są szczególnie ważne dla chłopców. Jakie są modne fryzury, na które warto postawić?

Grzybek i samuraj 

Jedną z najpopularniejszych fryzur dla chłopców jest grzybek. Taki sposób uczesania był modny wiele lat temu, a wielu dorosłych panów z pewnością ma pamiątkowe zdjęcia z czasów szkolnych właśnie w takiej fryzurze. Grzybek jest modny również dziś. Dlatego fryzjerzy dla dzieci często proponują chłopcom właśnie taką fryzurę. Takie uczesanie nie wymaga skomplikowanej stylizacji, dlatego najmłodsi chętnie się na nie decydują.

Aby uzyskać estetyczny efekt, wystarczy przeczesać włosy. Ważne jest jednak, aby fryzjer wykonał precyzyjne cięcie, ponieważ w przypadku grzybka kluczowe jest, aby kosmyki były obcięte równo, na okrągło dookoła głowy. Chłopcy, którym nie przeszkadza konieczność poświęcenia dłuższego czasu na stylizację włosów, mogą zdecydować się na samuraja. W celu uzyskania takiej fryzury warto wybrać się do polecanego fryzjera, ponieważ wymaga mocno i precyzyjnie przystrzyżonych boków oraz dłuższej góry, która musi być codziennie wiązana w kitkę albo koczek.

A może irokez? 

Długość włosów i sposób cięcia powinien być uzależniony od preferencji dziecka. Często zdarza się tak, że panowie, którzy udają się do fryzjera dla mężczyzn, decydują się na irokeza. Chłopcy lubią inspirować się tym, co robią ich ojcowie. Właśnie dlatego irokez to ciekawy pomysł na fryzurę dla najmłodszych. Taka stylizacja włosów może mieć różne oblicza. Klasycznym rozwiązaniem jest drapieżna góra oraz mocno przycięte boki.

Uczesanie można urozmaicić na przykład szlaczkami wyciętymi po bokach albo przedziałkiem, który nada młodzieńcowi elegancji. Warto jednak wspomnieć, że irokez jest fryzurą, która wymaga zastosowania kosmetyków, które utrwalą efekt. Nie powinno to jednak stanowić problemu szczególnie w przypadku, gdy chłopiec zainspirował się wyglądem ojca – wówczas mogą korzystać z tych samych kosmetyków.

Przegląd modnych fryzur dla chłopca

odwiedź nasz profil