Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Jak uczesać się na święta, aby było pięknie i praktycznie?

Święta to wyjątkowy czas. Gotujemy pyszne, tradycyjne potrawy, dbamy o dekorację i prezenty dla bliskich. Jednak okazuje się, że równie ważnym elementem jest nasz wygląd. Sam strój to jedno – popularne są kolory takie jak czerwień, butelkowa zieleń, w połączeniu z czernią i złotem, jednak pojawia się też fiolet oraz klasyczna elegancja. Jeśli przygotowujemy piękny strój to koniecznie należy go odpowiednio wykończyć. Co mamy na myśli? Chodzi oczywiście o uczesanie, paznokcie i dodatki. Zajmijmy się jednak kwestią fryzury. Z pewnością w czasie wielu godzin z bliskimi przy stole i nie tylko zależy nam, aby nasza fryzura była wygodna, praktyczna i co najważniejsze przez cały czas pięknie się prezentowała.

Jaką fryzurę wybrać?

Jeśli nie mamy jednoznacznego pomysłu na to jak się samodzielnie uczesać w tym wyjątkowym czasie z pewnością warto wybrać się do fryzjera. Zmiana fryzury, odpowiednie cięcie, mogą ułatwić nam samodzielne ułożenie włosów w domu. Możemy również uzyskać wskazówki, co do tego, jak oryginalnie i ciekawie upiąć nasze włosy. Opcją jest również umówienie się z fryzjerem w dniu, w którym wybieramy się na większe spotkanie rodzinne. Wybór uczesania nie jest oczywisty. Warto wziąć pod uwagę to, jak będziemy ubrane, jaki mamy typ urody czy kształt twarzy. Nie każda z nas będzie wyglądać korzystnie w wysokich upięciach, nie u każdej sprawdzą się krótsze włosy.

Jak więc uczesać się na święta?

Warto pamiętać, że jej to czas pełen tradycji i pójść tym tropem. Co to znaczy? Kobieta może prezentować się pięknie zarówno w rozpuszczonych włosach, jak i w eleganckim upięciu. Na święta idealnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju koki. Będą one w pełni komfortowe, włosy nie będą się zsuwać do talerza, a jednocześnie bardzo eleganckie i klasyczne. Jeśli z kolei wolimy i lepiej czujemy się w rozpuszczonych włosach, ciekawym rozwiązaniem będzie postawienie na delikatne fale i niewielki romantyczny nieład. Osoby noszące krótsze fryzurki w stylu bob najlepiej zrobią pozostawiając włosy rozpuszczone, jednak warto z pewnością nieco ułożyć je na grubą, okrągłą szczotkę i wygładzić prostownicą.

Jak uczesać się na święta, aby było pięknie i praktycznie?

odwiedź nasz profil