Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Włosy do ramion - jeden z najpotężniejszych trendów 2020

Fryzjerzy określają włosy w różny sposób, ale jednym z podstawowych rozróżnień jest podział na włosy krótkie, średnie i długie. Włosy średnie, nazywane często półdługimi, sięgają zazwyczaj do ramion. Jest to uniwersalna długość włosów, która łączy praktyczność na co dzień z dużymi możliwościami, jeśli chodzi o układanie włosów i dostosowanie fryzury do okazji. W 2020 roku trend noszenia tej długości włosów powrócił i zyskuje na popularności.

Czy włosy średnie sprawdzają się w praktyce?

Włosy do ramion dają spore możliwości, jeśli chodzi o różne konfiguracje fryzur. Jak wskazują specjaliści, obawy wielu osób dotyczące tego, czy taka długość włosów pozwoli na swobodne układanie kosmyków, w zależności od okazji są, bezzasadne. Doświadczeni fryzjerzy są w stanie wykreować bardzo efektownie wyglądające i oryginalne fryzury nawet z włosów sięgających do ramion. Włosy półdługie lub średnie – jak się je nazywa w żargonie fryzjerskim, pozwalają na przycinanie ich w różny sposób, który diametralnie zmienia wygląd włosów.

W roku 2020 zauważono powracającą modę na włosy średnie, które są uniwersalne i pozwalają dopasować się do zróżnicowanego wizerunku. Fryzury ułożone z włosów o takiej długości mogą być zarówno eleganckie, jak i lekko nonszalanckie, co daje szerokie spektrum możliwości.

Dlaczego warto mieć włosy do ramion?

Układanie fryzur z włosów do ramion jest łatwiejsze i szybsze niż w przypadku długich włosów, co jest niewątpliwą zaletą, zwłaszcza na co dzień. Ponadto proces pielęgnowania włosów średniej długości jest o wiele łatwiejszy i szybszy, przez co można się skupić na lepszym zadbaniu o jakość i zdrowie swoich kosmyków. 

Włosy do ramion - jeden z najpotężniejszych trendów 2020

odwiedź nasz profil