Zadzwoń i umów się na wizytę: 022 816 80 20 lub 530 141 141
Al. Komisji Edukacji Narodowej 21

Jesień pod znakiem rudości

Tegoroczna jesień to czas, gdy wśród wszystkich kolorów włosów królować będą różne odcienie rudości. Jest to kolor, którym naturalnie jest obdarzona niewielka grupa ludzi. Badania pokazują, że zaledwie 2% ludzi na całym świecie jest szczęśliwymi posiadaczami naturalnie rudych włosów. Może właśnie unikatowość tej barwy powoduje, że jest często tak bardzo pożądanym kolorem? Bez względu na powody jesień 2019 roku należy do rudości. 


Na głowach będą królować przeróżne odcienie tego koloru. Na topie będą truskawkowe odcienie blondu, rude odcienie o nazwie Tycjan (ciemnorudy kolor z domieszką czerwieni), kasztanowe, mahoniowe i miedziane włosy. Zanim wybierzesz się do fryzjera, sprawdź, komu jest pisany rudy kolor, a kto powinien go unikać.


Dla kogo rude włosy będą trafionym wyborem?


Tak jak w przypadku innych kolorów, najważniejszym kryterium dopasowania odcienia włosów jest nasza karnacja. Nie każdy będzie wyglądał olśniewająco w odcieniach miedzi czy czerwieni. Najbardziej naturalny efekt uzyskamy, kładąc rudą farbę na włosy osób o naturalnie jasnej cerze, ponieważ naturalni rudzielcy mają zazwyczaj mleczną cerę. Takie osoby będą wyglądały rewelacyjnie w jasnych odcieniach rudości (np. truskawkowym blondzie czy jasnej miedzi). 


Osoby o ciemniejszej karnacji, które marzą o rudych kosmykach, mogą wybrać dla siebie ciemniejsze odcienie tej barwy. Świetnie sprawdzą się w ich wypadku odcienie kasztanowe, mahoniowe, a także czerwonawe odcienie rudości. 


Jeżeli masz piękne oczy i zależy Ci na podkreśleniu ich koloru, to rudy kolor włosów będzie idealnym wyborem. Najlepiej komponuje się z oczami niebieskimi i zielonymi. Rudości będą także świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają wyjątkowo ostre rysy twarzy i mocno zarysowaną szczękę, ponieważ optycznie łagodzi nasz wizerunek.


Kto nie będzie dobrze wyglądał w rudych włosach?


Nad rudymi włosami powinny zastanowić się posiadaczki cery problematycznej. Jeżeli na Twojej skórze często tworzą się wypryski, zaczerwienienia czy podrażnienia, to rudy kolor włosów sprawi, że będą one bardziej widoczne, podkreślone i rzucające się w oczy. Ruda fryzura jest jaskrawa i od razu przyciąga wzrok w okolice twarzy. 

 

Jesień pod znakiem rudości

odwiedź nasz profil